• Selena - Appearances & Events 2016-2017

Selena Gomez - 27.4.2017

8. května 2017 v 14:51 | Charmed-ka.Pavla

Selena byla 27.dubna 2017 na akci "We Day California".

Selena Gomez - Akce 1.1.5.6

14. dubna 2017 v 19:12 | Charmed-ka.Pavla

Fotky Seleny z premiéry seriálu "13 Reasons Why" - 30.3.2017

Nevím jestli někdo z vás tento seriál zná, v češtině se jmenuje "13 důvodů, proč" a je podle knížky s českým názvem "Proč? 13x proto". Já knížku četla, tak už proto se na seriál koukám. Po pravdě jsem ještě 1.díl neviděla, ale tento víkend se plánuju mrknout ;) Mám díly stažené a teď už jen čekám až budu mít čas a chuť se na seriál mrknout ;)
Vždy mi trvá než se na nějaký seriál začnu koukat, protože vím, že když začnu pohltí mě to a potom nad tím pořád přemýšlím a dokážu koukat pořád v kuse na další a další díly :D Taky to tak máte? :D Je plno seriálů, které jsem neviděla z tohoto důvodu, protože vim, že by mě hodně bavily a neodtrhla bych se :D


Selena Gomez se svou mamkou tento seriál produkují. Hlavní hrdinku Hannu hraje Katherine Langford a postavu Claye hraje Dylan Minnette. Moc vám toho prozrazovat nechci, určitě si ale hlavní děj najděte na internetu.

Na fotkách se Selenou je její mamka i hlavní hrninové, které hrají Dylan Minnette a Katherine Langford.

P.S.: Selena má nalakonavé nehty na modro, moc se to k outfitu nehodí, ale důvod to má ;) Důvod je takový, že kazety jsou označené/popsané modrým lakem - přečtěte si na netu děj seriálu a pochopíte..
EDIT: Základní schrnutí děje seriálu (Zdroj Óčko.tv) - Během celé první série se hlavní hrdina Clay Jensen snaží přijít na to, co vedlo k sebevraždě jeho spolužačku Hannah Baker. Klíčem k záhadě je nahraná kazeta, která je označená modrým lakem na nehty. Právě ten měla na sobě v den své smrti i Hannah.

 
 

Reklama