→Informace

Nové Ikonky pro SB

31. ledna 2014 v 17:59 | Charmed-ka.Pavla

Tak jsem si udělala čas a vrhla jsem se na výrobu nový ikonek pro SB - ke mě do menu
Nyní je tam už můžete vidět..

Měli jste možnost si napsat kdo s kým chce, většina z vás napsala, alei 3 nebo 4 z vás nenapsali, tak ty co ikonku už měli zůstala stejná a kdo ne tak jsem si tipla koho by mohli chtít..

Tak snad budeme spokojeni..pokud ne, tak napište a můžu vám tam fotku změnit Mrkající


Blog Dne

29. ledna 2014 v 18:13 | Charmed-ka.Pavla

Dnes 29.ledna je tento blog BLOGEM DNE..

Chtěla jsem to sem jen napsat, upozornit nato aby to tady bylo zaznamenaný Usmívající se
Takže když najedete na blog.cz, můj blog tam uvidíte..

Jsem ráda že se můj blog stal Blogem Dne, taky chci opravdu moc poděkovat všem co sem chodí!! ♥ Bez vás bych tu už nebyla!

(Tyto animace nejdmou mé výroby)


Nová GALERIE

14. ledna 2014 v 18:25 | Charmed-ka.Pavla

Ahojteeeee

Moje trpělivost se vyplatila!!!

Ano Ano, blog má novou Galerii!!! Opět na sosugary, bohužel ta stará je nadobro smazaná, a přez imgbox nebo imagebox přidávat nechci, protože tam fotky vydrží chvíli a potom už nejdou otevřít a hlavně - na sosugary je to vše pohromadě
Nevzdala jsem to a stále jsem dokola posílala žádosti, ikdyž jsem byla bloknutá, napsala jsem jim na twitter jestli by mě odblokovali, tak mě odblokovali ale stále mi galerii nechtěli povolit, tak jsem jim napsala znovu 5.ledna a odepsali mi až včera, že si galerii můžu založit znovu, tak jsem se zaregistrovala a dnes mi přišlo že mi jí schválili!!!
Takže jsem fakt ráda, ikdyž jsem už kvůli tomu překopala rubriky tady na blogu..neva, dopřekopuje a nechám to i tak, protože v tom bude přehled aspoň i tady..

Novou Galerii najdete TADY

Rozhodla jsem se dát více neutrální adresu - STARS.sosugary.com...je to lepší než charmed--club jako to bylo minule, o Charmed to galerie nebude, bude o celebritách, tak aby tomu adresa odpovídala Mrkající

Ještě tam není nic uložené ani rubriky nejsou hotové, postupně se nato vrhnu, dnes udělám nějaký základ a zítra nebo postupně to dodělám Usmívající se

Jinak..můžu tam uložit jen 10 GB, a minule jsem tamměla nahráno už 9,4 GB, takže by se mi tam stejně nic nevešelo..děkuju brre, že mi poradila program na zmenšení kB, měla jsem ještě jeden program, ale s tím to bylo složitější, takže ještě jednou Ti moc děkuju brre!!

Abych mohla mít další místo na ukládání fotek, musím mít více než 100 000 shlédnutí, takže chci poprosit, aby jste si fotky co budu přidávat opravdu prohlídly, aspoň pár z toho alba..moc mi tím pomůžete Usmívající se
Ještě další věc o mě...od zítra se mi budou holky v práci opět střídat jako to bylo před necelým rokem..jeden týden tam semnou byla šéfová a jeden týden Simča..tedka to bylo tak že jsem tam byla jen s šéfkou a občas tam místo ní byla brigádnice..no ale tedka se to zase vrátí a budou se mi tam střídat...takže jsem celekm zvědavá, už od zítra do pátku tam semnou bue SImča, s tou jsem tam naposledy byla v květnu Smějící se

S šéfovou už máme naučený takový ten systém, ona myje nádobí, já utírám, víme kdy si dát čaj, když ne, kdy se naobědvat, kdy jít večer uklízet, ona mi vždycky napustí kýbl na vytírání, prostě máme systém..a tedka se mi to změní Smějící se Nevim přesně jak se Simčou pracovat, už si to moc nepamatuju Smějící se Ale snad to půjde..

Takže držte zítra palce Usmívající se

One Direction - Story of My Life

3. listopadu 2013 v 20:11 | Charmed-ka.Pavla

Tak tohle si opravdu neodpustím to sem nedat..

Jakože ve mě vyvolají takovýhle emoce jen klipem jsem si nikdy nemyslela! Blbci jedni..

Skupina One Direction dnes vydala nový videoklip k dokonalý písničce
Story of My Life!
Pustila jsem si ho a víte co mi provedli? Totálně mě rozbrečeli! Přez slzy jsem pomalu ani neviděla..jako tohle dokážou opravdu jen oni, takový srdcaři to jsou, blbečci ♥

Opravdu jsem tohle od toho klipu nečekala, jo viděla jsem fotky a tak, ale že to bude až takhle dokonalý? Oni opravdu pořád překvapují a stoupají výš a výš!!

Uplně nejvíc jsem se asi zorbrečela u Louiho, když tam měl on tu rodinu a ta babička s dědečkem zmyzeli, hnedka jsem si vzpoměla na mě a brečela jsem ještě víc..

Prostě si to musíte pustit, i ti kdo je neposlouchajá nebo namají rádi, protože jestli se vám tenhle klip nebude líbit tak jste fakt jiný Smějící se Mrkající

KONTROLA AFFS

22. září 2013 v 19:35 | Charmed-ka.Pavla
Jo jo i na tenhle blog dorazila kontrola..

A proč? je to hlavně kvůli tomu že mi přijde že min. půlka lidí sem nechodí..
Celý seznam SB najdete TADY, takže pokud ses tam našla/našel a chceš být stále SB, tak se zapiš!

• Přezdívka
• Blog
• Jak často sem chodíš?
• Co se ti tu líbí?
• Co se ti tu nelíbí? (co by jsi tu změnil/a,...?)


P.S.: Prosím hlasujte pro mě Tady

Happy 7th birthday!

31. srpna 2013 v 15:34 | Charmed-ka.Pavla

Víte co? Ve středu 28.srpna 2013 tento blog oslavil své 7 narozeniny!!!

Nestalo se že bych tu nějaký den nebyla, což je podle mě super, kolik blogů vydrží 7 let s každodění aktualizací? Moc ne, jsou lidi co blogují i více jak 7 let, ale třeba prostřídají 2 nebo 3 blogy. Tohle je můj jediný blog co jsem kdy měla a zůstala jsem mu věrná :o)

Tak to jen info o mém blogu..
Bohužel jsem tento týden měla hodně práce a zapoměla jsem ve středu že blog slaví 7 let..vzpoměla jsem si až dnes ráno v práci..

Takže chci moc poděkovat všem lidim co sem za celých 7 let chodí! Nemyslím ty co sem chodí celých 7 let, ale ty co sem za tu dobu přišli a hlavně ty co sem chodili rádi a bavilo je to tu..a baví třeba i teď :o)

Vím že v poslední době nejsem tolik aktivní, hlavně v obíhání, ale chtěla bych se obhájit..Teďka pár měsíců řešíme doma věci ohledně rekonstrukce domu, předělávali nám okna a tedka se chystáme na topení a koupelnu, není to tak jednoduché jak to vypadá, popravdě jsem z toho i psychycky unavená..ale na druhou stranu mě to baví a těšim se až to bude hotové :o)
Ale časově je to náročné, z práce chodím v 5, taky musim dělat nějaké věci v domácnosti (uklízet, žehlit, vařit,..apod.) a na blog nezbývá tolik času, popravdě v poslední době přemýšlím o tom jestli zkončit nebo pokračovat..ale myslim že ješt není čas zkončit, protože přece jen je to 7 let a bylo by mi líto zkončit..asi jste si všimli že jsem v poslední době trochu přdávání omezila, dřív jsem přidávala více článků a teďka jsem to omezila..
Ještě bych se vás chtěla zeptat co si o tom myslíte vy, chcete abych zůstala nebo abych zkončila?

Takže ještě jednou mooooc děkuju všem Sb a všech ostatním co sem rádi chodí! Snad sem budete chodit i nadále :o)P.S.: Máte na mě nějakou otázku? Ptejte se mě tady ↓
Najdete tam i odpovědi na všechny otázky co jste mi položili

Tipovací Soutěž - Dnes poslední možnost

3. srpna 2013 v 12:40 | Charmed-ka.Pavla

Dnes máte poslední možnost zapojit se do všech Tipovaček v Tipovací Soutěži!!

Zapojit se může každý a každý má stejnou šanci na výhru!

Stačí si ve všech tipovačkách tipnout a zítra udělám vyhodnocení Usmívající se


Ti co se zúčastní většiny tipovaček by bylo lepší aby se zapsali i v Přeběžné přihlášce, protože tak budu aspoň vědět jaké ceny by jste chtěli vyhrát a co na ně Usmívající se

Všech 10 tipovaček máte tady:

Zabere vám to chvilku a třeba budete mít štěstí :o)

Tipovat můžete dnes do půlnoci!

Kontrola Affs - Vyhodnocení

21. července 2013 v 13:12 | Charmed-ka.Pavla

Tak Kontrla tu byla dost dlouho, skoro 2 měsíce (asi měsíc a půl)..No někteří z vás se nezapsali..

Nebudu ty co se nezapsali mazat, spíš to byla jen taková kontrola kdo sem chodí a kdo ne..
Jen chci říct že jsem některé SB přesunula z jedné kategorie do jiné..

Konkrétně:
Celene → Z Top do Mini Top
Lily Love → Z Mini Top do Top
Martush → Z Mini Top do Others
Čokinka → Z New do Mini Top
Ivett → Z New do Top
Crowka → Z New do Mini Top
dejchi. → Z New do Mini Top
Bella a Domi → Z New do Mini Top
Bella → Z New do Mini Top

A to by mělo být všechno..asi 2 SB jsem dala do pozastavených a ty co zkončili uplně jsem smazala..

Celý seznam Sb najdete Tady

JInak celkem mám momnentálně 49 SB..


Teď ještě jedna věc..

Prosím Ivett a Lily Love, aby mi napsali co/koho chtějí na okonku do menu..
A pokud ten kdo je v Elite nebo Top chce na ikonku někoho jiného než tam teďka má (nebo jen jinou fotku) tak napište taky Usmívající se

Koho příští týden na Fotky Dne?

8. června 2013 v 20:04 | Charmed-ka.Pavla

Tento týden přidávám Fotky Dne s holkama z PLL, takže téma je "holky z PLL"...a napadlo mě, že příští týden bych taky mohla přidávat na nějaké téma Usmívající se

Takže se vás ptám, jaké téma mam přidávat příští týden??

Může to být buď nějaká celebrita, nebo třeba nějaký film, seriál a může to být třeba i konkrétnější jako třeba fotky Seleny Gomez ze seriálu Kouzelníci z Waverly..takhle konkrétně to může být...nebo jako je teďka ty holky z PLL, nebo zvířata, nebo filmy s Ashley, konzerty Miley apod....tak prostě co vás napadne a chtěli by jste to tu..


Pište návrhy a já potom nějaký vyberu..když se mi jich bude líbit víc, tak další témata můžu dát ještě ten další týden..

P.S.:

KONTROLA AFFS

2. června 2013 v 19:31 | Charmed-ka.Pavla
Ano ano!!! Je tu kontrola Affs!!

Prosím všechny SB aby se sem zapsali..hodně jich blog zrušilo nebo se přesunuly..a docela dost SB sem nechodí, takže aspoň budu vědět kdo sem chodí a kdo ne..

• Přezdávka
• Blog
• Proč sem chodíš?
• Co tě tu baví nejvíc?


Budu ráda když budete konkrétní..


(K této příležitosti jsem udělala tuhle ↑ animaci..)

Chcete Layout už dnes?

21. dubna 2013 v 15:11 | Charmed-ka.Pavla

Další malý náhled na nový Layout!

No a ptám se, mám nový Layout nastavit už dnes??

Ikdyž jsem to neplánovala, tak jsem ho dodělala a je hotový, už mi stačí ho jen rozřezat, udělat odkazy a pak ho můžu nastavit..

Mám ho nastavit dnes? Nebo až zítra? Usmívající se

Hlasujte o Obrázek Roku!

2. dubna 2013 v 19:49 | Charmed-ka.Pavla

Jen chci připomenout, aby jste hlasovali o Obrázek Roku..

V první části ankety vás hlasovalo dost což je bezva, ale v druhé části je jen pár hlasů, tak prosím hlasujte :)

Vyberte tu nej fotku a hlasujte pro ní!

TADY


Kontrola SB - KONEC

21. března 2013 v 19:42 | Charmed-ka.Pavla
Kontrola Sb tu byla od 20.února, taže měsíc..no a některé lidi se bohužel nezapsali, ale jak jsem psala, tak to neudělám tak že ti co se nezapsali smažu - to NE!
Jen aspoň vim kdo se zapsal, kdo sem chodí a tak..asi i přehodim pár SB do jiných skupin..někoho dám výš a někoho asi i níž..

Tady je seznam těch, kdo se nezapsali..tak jen aby jste věděli:


Ty co mám ve skupině News nepočítám Mrkající

Ostatní se zapsali!
Z těch co se nezapsali mažu CuMelKuu a Ebi Guettu - oni jedna sem nechodíte a já nechodim k vám, tkaže je to jasný..u ostatních ještě uvidim co udělám, všem ale napíšu a uvidíme kdo se ozve a kdo ne..
Takže ten kdo se nezapsal, napište nějaké vyjídření, jestli chcete být SB nebo ne atd..


Kontrola SB

20. února 2013 v 19:49 | Charmed-ka.Pavla

Rozhodla jsem se udělat Kontrolu SB!!

Kdo chce být i nadále SB ať vyplní toto:

Přezdívka
Blog
Proč chceš zůstat SB?


Toť vše..neudělám to tak že kdo se nezapíše toho mažu, to ne, ale budu aspoň vědět kdo sem chodí a kdo ne..a pokud sem někdo chodí a nepíš komentáře (jak někdo tvrdí), tak sem se zapíše pokud chce zůstat SB..takže po třídění nejspíš nějaké SB smažu - ty co sem tu dlouho neviděla..

Dotazník - Ankety

12. února 2013 v 19:49 | Charmed-ka.Pavla

Tak tu pro Vás mam dotazník, který plánuju dát už dýl, ale posledních pár dnů blog blbne, tak doufám že tenhle článek bude v pohodě..

Jedná se o Dotazník o Anketách na tomto blogu..
Zajímá mě jaké ankety máte nejradši a jaké máte rádi míň..

Proto jsem vymyslela tento dotazník..není to soutěž a není to ani povinné..
Ale budu moc ráda, když to vyplní co nejvíc lidí, aspoň budud vědět jaké ankety přidávat víc Usmívající se

Prosím tedy o vyplnění tohoto:

Zkopírujte si tyto ankety a napište k nim Body!
1 - 10 Bodů (1 je nejmíň a 10 nejvíc)..takže když máte třeba hodně rádi anketu o Fotku Týdne, tak k ní napište 10...

Prostě ty ankety ohodnoťte Body Usmívající se

Obrázek měsíce
Obrázek roku
Fotka Týdne
Music Duel
Nej díl Charmed
Módní Policie
Buď a nebo (duel)
Hot or Not
Best Outfit

Pokud tě napadá ještě jiná anketa, tak jí připiš Usmívající se

Dotazník - Prosím o vyplnění

31. ledna 2013 v 19:51 | Charmed-ka.Pavla

Už delší dobu chci dát tento dotazník..a proč? Abych se dozvěděla co vás tu baví, co přidávat víc a pod..

Nejsou to osobní otázky, prostě takové všeobecné..Návštěvnost stále klesá, tak bych natom chtěla nějak zapracovat...a když budu vědět pár informací o vás s tímto blogem, tak by se to mohlo zlepšit..

Dotazník není povinný pro nikoho!!
Jen chci poprosit ty co sem chodí, aby ho vyplnili..těm co ho vyplní moc děkuju!!! ♥

Prosím aby jste byli upřímní..


1. Jak často sem chodíš?
2. Co tě tu baví nejvíc? (co čteš, co přohlížíš nejčastěji)
3. O jaké celebritě tě baví číst nejvíc?
4. Co ankety, jaké tě baví nejvíc?
5. A soutěže?
6. Jaké ceny za soutěže vyhráváš nejraději?
7. Co tě tu baví nejmíň?
8. Vadí ti Animovaný Design? (teď ho nemám, ale občas ano)
9. V kolik hodin sem chodíš nejčastěji? (v týdnu, stačí nějaké rozmezí..)
10. Chodíš na Facebook?
11. Mám více přidávat Guinnessovku?
12. Máš ještě nějaké nározy, připomínky na blog? Tady můžeš napsat něco dalšího, co v otázkách nebylo, nebo nějaké schrnutí..


Za odpovědi ještě jednou všem děkuju...opravdu budu ráda za upřímné názory ♥

Veselé Vánoce!!

24. prosince 2012 v 8:00 | Charmed-ka.Pavla


(Přednastaveno - jsem v práci, přijdu v půl 11)

Ahojky!!
Všem svým Sb i těm ostatním co sem chodí, přeju Krááásné a Veselé VÁNOCE!!

Pořádně si je úžijte, ať se dobře najíte a dostanete dárky které jste si přáli!! Krásné Vánoce!!

Já jsem momentálně v práci..od 7 do 10, talže domů přijedu nějak po 10..dnes tu asi moc nebudu, ale přednastavia jsem pár článků a určitě se tu i stavim :-)

¨

S kým Vánoční Design?

3. prosince 2012 v 16:10 | Charmed-ka.Pavla
(Přednastaveno - jsem v práci, přijdu v půl 6)

Ahojte, mám dotaz ohledně Vánočního Designu!

Už je prosinec a Vánoce se kvapem blíží a já bych se měla vrhnout na Vánoční Dess..nevim kdy ho udělám, protože času moc nemam, ale taky to hlavní je..S kým ho udělat??

Loni byl s Charmedkama, tak se chci zeptat s kým by jste ho chtěli letos?

Můžete napsat i víc celebrit, nějak bych to třeba zkombinovala, ještě nevim..

Tak pište své návrhy s kým chcete Vánoční Design!

Nové ikonky - SB co na něj?

21. října 2012 v 12:50 | Charmed-ka.Pavla

Rozhodla jsem se udělat SB (Sisters, Elite a Top)nové Ikonky ke mě do menu..

Už nebudou ve tvaru srdíčka, takže je udělám celý znovu..

Tak se ptám...Koho kdo chcete na ikonku??

Týká se to těchto SB:
Denisa
DelusH

→ Vy dvě napište jestli chcete nechat tyhle stejný co máte, nebo někoho jinýho Mrkající

brre
Sajunka
Katie*

Alexia
Alyson
Bianca
buggy996
*Deni*
Em.
hannah-montana-twilight
Nena


Katie*, tebe jsem dala z Top do Elite Usmívající se
Alyson a *Deni*, vás jsem dala z Mini Top do Top Usmívající se


No a ostatní jsem zatim nechala tam kde byli..postupen času jak uvidim kdo sem jak chodí tak někoho možná zase přesunu Mrkající

Napište teda, koho chcete na ikonky a kdo chce může poslat i určitou fotku!


Konec Párty..soutěže pokračují

28. srpna 2012 v 15:00 | Charmed-ka.Pavla

Oslava končí! Ale nějaké souitěže jsou stále otevřené a můžete se ještě zúčastnit!

Tady je seznam všech soutěží
Které jsou přeškrtnuté, tak jsou už uzavřené..
To se dám s diplomama a cenama Smějící se Ale tak neva, jednou začas se to dá..chci je určitě stihnout do konce týdne..možná nějaký udělám i dnes Usmívající se

Jinak jak se vám soutěže líbili? Snad tu budu i za rok a takovouhle oslavu si zopakujeme Usmívající se
 
 

Reklama