Currently

Currently 6.3.2

1. ledna 2018 v 11:22 | Charmed-ka.Pavla

Šťastný Nový rok 2018!!

První článek v roce 2018 a snad ne jeden z posledních, vždy si řeknu že budu přidávat, ale poom na to není moc čas :( Proto si nebudu řikat, že budu přidávat, prostě se uvidí podle času a nálady :)

Chci vám všem co sem ještě občas zajdou, popřát krásný Nový rok a ať se máte v roc 2018 jen a jen dobře!!

Můžete mi napsat, co vám přinesl rok 2017 :) Mě přinesl i pár změn, jako například změna práce :) Bohužel přišla i jedna rodinná ztráta a to ke konci roku..ale také mi to přineslo pár příležitostí a úžasných zážitků! Snad bude rok 2018 stejně tak dobrý nebo i lepší :)


Currently 6.3.1

21. července 2017 v 19:39 | Charmed-ka.Pavla


Už vám někdy trhali zub? A moudrák?

V pondělí jsem šla k zubaři na klasickou půlroční preventivní prohlídu. Čekala jsem, ž ejako vždy mi najde nějakou uvolněnou plombu, kaz, nějakou dirku, prostě něco na zpravení, protože to u mě najde vždy! No tak mi projížděla ty zuby a zastavila se u zubu moudrosti - mam všechny 4 a všechny mam už vrtaný. V tom jednom mi vypadl kousek plomby, a když se u něj zastavila, myslela jsem, že mi tam dá novou plombu. Jenže ona řekla "osmička pravo nahoře, to vytrhneme". V tu chvíli jsem ztuhla a řikala si "né to né". Tak jsem si řikala, že mě teda objedná na vytržení, jenže ona zachvilku řiká sestře, aby jí připravila tenkou jehlu..jaj to ve mě zatrnulo a došlo mi, že mi to chce vytrhnout hned! Zubaře nesnášim, protože vždy mi vrtá a nikdy mi na to nedala injekci, takže jsem vždy trpěla bez injekce..a zkušeností s tím mam dost..všichni ostatní co mají jiné zubaře, mi říkají že jejich zubařka jim to vždy před vrtáním uspí..a mě bohužel nikdy ne..
No ale vraťme se..Začala jsem se modlit, aby mě to nebolelo nebo to aspon nebolelo moc, protože mam plno příbuzných a známích, kteřím když trhali moudráky, tak u toho trpěli..kamarádovi trhali moudrák hodinu a půl, manželovy 45 minut a krev stříkala všude..a jeden známej řikal že tam byl 2 hodiny, takže jsem se bála celkem oprávněně :D o sestra připravila injeci, zubařka mi jí píchla k zubu, to jsem vůbec necejtila (naštěstí) a potom mi jí vpíchla do horního patra, to trochu zabolelo, ale jen v tu jednu vteřinu, jinak dobrý..Uf, to jsem si trochu oddychla v tu chvíli, že to nebolelo..zubařka mě poslala sednou si do čekárny, než mi zabere umrtvení..


Celých asi 10 nebo 15 minut co jsem čekala v čekárně, jsem byla příšerně nervózní! Myslela jsem na to, že to snad nebude tolik bolet, ž to snad nebude trvat moc dlouho a že nebudu mít celou pusu rozřezanou..byla jsem opravdu dost nervózní, můžu říct že skoro stejně jako při maturitě :D Zubařka si mě zavolala, sedla jsem si celá rozklepaná na židli, zavřela jsem oči, otevřela pusu a čekala, až to začne bolet..zubařka vzala kleště, chytla mi ten zub, čekala jsem..dvakrát lehce kývla, vyndala kleště, zub nic..vzala si jiné větší kleště..hlavou mi probíhalo "tak ted to bude bolet, asi to nejde vyndat když si bere jiné kleště". Zavřela jsem zase oči, zatnula pěsti a čekala na tu bolest, zubařka chytla zub kleštěma..a řiká mi, tak a je venku. Wow já otevřela oči a ona už měla v kleštích můj zub moudrosti :D Páni, já se tak hrozně bála a naštěstí jsem to vůbec necejtila, že mi mi něco trhala :D Je jiné když se trhá normální stolička a moudrák, většila lidí má s trháním moudráku problémy..já jsem mezi tim málem lidí, co to mjaí v pohodě :) Ani nevíte jak se mi v tu chvíli ulevilo, všechno to ze mě spadlo :)
Potom jsem si začala uvědomovatm, že až mi odezní umrtvení, že mě to začne bolet..a já měla být celý den v práci..do kabelky jsem si nabrala prášky protí bolesti a za dvě hodiny jsem čekala, že to začne bolet..a víte co? Nebolelo! Vůbec, ani trohu jsem to necejtila..já byla šťastná jako blecha :D


Dnes je to 5.den a v pohodě :)
Dnes ráno jsem bla u zubařky opět, ale to kvůli tomu že mě na dnešek objednala na vrtání jiného zubu - to bolelo :( Ale ještě to šlo, většinou to bolí víc..

Takže to byl můj příběh s trháním zubu moudrosti :)

Currently 6.3.0

18. června 2017 v 22:00 | Charmed-ka.Pavla
Ahoj!! Ikdyž sem asi už nikdo nechodí a nečte to, tak i přesto jsem si udělala čas a řekla jsem si, že napíšu nejnovější info o mě a mém životě..Aspoň si to tady zaznamenám, takovej malej deníček :)


Poslední měsíc pro mě byl docela těžkej, stále jsem přemýšlela, rozhodovala jsem se, neustále jsem měla v hlavě jednu věc..A to bylo to, co mám dělat, jestli zůstat v práci nebo dát výpověď..

Ještě tak před rokem a půl bych nikdy nevěřila, že bych nad tímhle přemýšlala, pomalu od začátku co jsem v cukrárně pracovala jsem tam byla spokojená..byla jsem tam víc než doma, potom mi tam už ani nevadilo chodit, brala jsem to jako samozdřejmost...Ale věci se změnili, nebo spíš lidi a jejich chování..

Někdo asi víte, že jsem se skamarádila s mojí vedoucí..teď už vím, že to byla velká chyba..ale vždy když najdete dobrou kamarádkua berete jí jako nejlepší kamarádku, tak si nepřipouštíte, že to bude někdy jinak..
Už tehdy si pamatuju, že jsem si říkala, že je možný, že se mi to jednou nevyplatí..protože se říká, že by se zaměstanec neměl kamarádíčkovat s vedoucím nebo se zaměstavatelem..a to já udělala..

Byli jsme si tak blízký, že jsem jí požádala, aby mi šla za svědka na svatbě..asi půl roku na to (co jsem jí o to požádala) jsem o tom už začala pochybovat, ale bylo mi blbý jí říct, že už jí jako svědka nechci, tak jsem to neřešila a doufala že to bude lepší..nebylo..

Nebyla pro mě už kamarádka, takhel se kamarádi nechovají..neuráží vás, neponižují vás, nepomlouvají vás, neuráží vašeho manžela..to všechno na dělala a myslela si že to přejdu ?? Nevim co si myslela, ale ona si stále i teď myslí, že neudělala nic špatnýho a že ta špatná jsem já, protože jsem se ní přestala bavit..

Postupně jsem si od ní držela odstup, ona to viděla ale pořád myslela že jsme kamarádky a že jsem já ta divná když jí každý den nepíšu, když jí neřikám co každý den dělám a pod...

Nejhorší bylo to, že ona si tu její naštvanost na mě vylejvala v práci..naše pomalu ukončené kamarádství mi vracela v práci tím, že mi nadávala za každou kravinu, že mi dávala úkoly takovým tónem aby bylo viděl "kdo je tu pán"..

Ona je typ, co potřebuje vědět co každý den děláte, musíte se jí pomalu pořád hlásit a nesmíte se bavit s nikym jinym než s ní..D8m vám příklad z vlastní zkušenosti..Po práci jsem šla nakoupit..no a moje kolegyně se kteoru pracuju šla nakoupit taky, tak jsem šli do krámu spolu, normálně jsem nakoupili, zaplatili a u pokladny jsme se rozdělili a každá jsme šli domů..Viděla nás tam jiná kolegyně a ta se o tom druhý den zmínila v práci..No a víte jaký to byl u vedoucí problém, že jsme nakupovali obě spolu? Světová katastrova, to byl pro ní oheň na střeše..jak jsme si přesi mohli dovolikt jít nakoupit spolu :D :D
Jako já se tomuhle fakt směju, protože to není snad ani možný, že někdo takový existuje, někdo tak žárlivý, že mu vadí i to že se někdo pozdraví..


Kdykoliv nějaký takovýhle příbeh někomu řeknu (a že jich není málo), tak lidi nevěřícně kroutí hlavou a diví se, že se s tou ženskou někdo baví..To je taky asi ten problém, proč se s ní nikdo nebaví..proč nemá žádné kamarády, max. známé, se kterýma se ale ani nenavštěvuje..A ona kamarádku, proto je nejdříve hodná, milá a pod...ale potom jí člověk prokoukne a už je těžký se od ní odtrhnout..

Pro mě bylo těžký se od ní odtrhnout, protože to je moje vedoucí a bála jsem se že m to bude nechávat sežrat v práci..ale rozhodla jsem se že to takhel dál nejde a přestala jsem se s ní navštěvovat, psát si a komunikovala jsem s ní už jen v práci a převážně pracovně..
Ale to jí samozdřejmě naštvalo, takže jsem to schytávala v práci..a to i za ostatní, kolegyně třeba nechala rozsvíceno a podle vedoucí jsem za to mohla já..řekla mi že jsem to po ní měla skontrolovat..ok to chápu, ale takhle stejně to mohla říct i té kolegyni co nezhasla..a na mě nemusela křičet přitom co mi to říkala..

No k věci..došlo to tak daleko, že jsem poslední měsíc v kuse přemýšlela o tom, jestli to má cenu..jestli má cenu zůstávat v té práci..poslední půl rok mě ta "kamarádka" tolik psychycky vycucala, že jsem byla bez energie, dost jsem zhubla (a to jsem byla hubená i předtím), až se mě lidi ptají proč jsem tak hubenám že to je až moc..já vim, ale snažim se přibrat, jenže to nejde..mam to z toho stresu v práci..Mě ta práce hrozně baví, ani nevíte jak..proto pro mě bylo tohle rozhodnutí strašně těžké..
Ale nakonec jsem se rozhodla..a dala jsem výpověď..

Ano, v úterý 13.6.2017 jsem vedoucí řekla, že dávám výpověď..

Ona to absolutně nečekala, myslela si že mě má v hrsti..vyhrožovala mi s tím, že mě vyhodí..ale věděla jsem že ona by to neudělala, protože místo mě nikoho nemá..Ale nebudu přeci čekat na to, až se rozhodně že mě vyhodí, proto jsem to udělala dřív..
Snaží se uchovat si hrdost a říká mi, že jí nevadí že odcházim, že si najde někoho místo mě..ale víte co? Já nejsem blbá..znám jí dobře, byli jsme dobré kamarádky, vim jak ona jedná, vždyt mi to ama řikala jak se v těhlech situacích chová..
Ona si teď chodí stěžovat ke kolegyni, řiká ji jak neví co má dělat když odcházim, jak se snaží najít náhradu za mě a nikdo ta pracovat nechce a nikdo se nehlásí..ona si myslí že se to nedozvim, ale ta moej kolegyně je i moje kamarádka, takže mi to řekla,řekla mi jak hnusně o mě vedoucí mluví..vedoucí si myslí, jak se to nedozvim :D

Opravdu je mi k smíchu..protože ona se chová přesně tak, jak nechce aby se chovali všichni ostatní..

Abych to schrnula..v úterý jsem dala výpověď..myslela jsem že tam budu do konce léta, ale šéfka dělá hrdinu jak mě tam nepotřebuje, tak jsem jí řekla že teda odejdu koncem měsíce..dělala frajerku že jo, podepsala mi to a já jdu zítra naposledy do práce :)
Potom mam dovolenou do konce měsíce a od července jsem bez práce :) Ale nebojte, už něco hledám..nechci to zakřiknout, ale možná budu mít práci hned od července ;) Víc dám vědět, až budu sama vědět víc ;)

P.S.: Holky co tam zůstali a pracují tam, tak zamnou přišli a řekli mi, že jsem fakt silná a obdivujou mě, že jsem dokázala dát výpověď..ano, každej si řekne, vždyt to je normální..jo je, ale kdo tu vedoucí zná a ví jaká je, tak hnedka taky ví, že tak jednoduchý to není..Já na místě ostatních bych se taky divila, protč v té práci ještě někdo zůstává s tímhle přístupem, ale když jsem byla v té kůži toho pracovníka, tak to bylo fakt těžký..proto doufám, že teď budu mít lepší budoucnost a lepší vyhlídky :)


Currently 6.2.9

23. května 2017 v 14:15 | Charmed-ka.Pavla
Čauu ;) Dnes nejsem v práci, tak jsem si udělala čas abych napsala :)

Od pátku do neděle u nás ve městě byli Valdštejnské slavnosti, ty se tu konají každé dva roky..V plánu bylo, že budu v práci v pátek normálně do večer ado 5. V sobotu celý den až do noci a v neděli taky celý den, ale to většinou bývá už jen tak do 5 nebo do 6..
Ale protože nebylo moc teplo, tak nebylo tolik lidí, takže jsem tam nakonec byla jen v pátek normálně a v sovotu jsem tam byla od rána od 4:30 do večera do 20:00..nějak v půl 9 jsem šla domů..
V neděli jsem měla přijít na 12:00, ale šéfka mi dopoledne volala ať nechodim vůbec..takže jsem měla neděli, pondělí a úterý volný ;)


To co se tam v sobotu dělo vám asi nebudu radši ani vyprávět, řeknu vám jen to, že to tam už moc dlouho nevydržím a nejspíš dám výpověď..protože to jak semnou šéfka zachází, to není ani možný..drží mě tam jen kamarádka která tam pracuje semnou a má úplně stejný názor na šéfovou jako já..

No nic..z pátka na sobotu jsem spala jen 2 a půl hodiny..a kupodivu jsem to zvládla úplně v pohodě, nebyla jsem ani unavená, cejtila jsem se v pohodě, jako bych spala 7 hodin :D

A důvod proč jsem spala tak málo? Protože vždy na Valdštejnky jsou tam v pátek na náměstí koncerty různých zpěváků, skupin,..No a já tam byla a končilo to až někdy v půl 12, takže jsem domů dorazila až po půlnoci a v 1 v noci jsem ještě nespala..a vstávala jsem ve 3:30..takže tak :D


Ještě jedna perlička na konec..od 22:00 tam vystupoval Sebastian - určitě všichni víte nebo znáte aspoň jednu jeho písničku. No a potom měl pro pár lidí autogramiádu a možnost se s ním vyfitit..Byla jsem tam s neteří a ta tam akutně chtěla, ikdyž jsem plánovala že půjdu brzo domů, abych se vyspala, tak jsem tam s ní počkala. Vyfotili jsem se a šli jsme..

Nebyl to můj první koncert Sebastiana, už jsem na pár jeho koncertech byla, bavila se s nim a tak..ale k té perličce..když jsem se s ním a s klukala z kapeli šla fotit, tak mě jeden člen z jeho kapeli začal dávat dohromady se Sebastianem..no dobrý kdybych nebyla zadaná tak bych byla třeba i ráda, ale takhle mi to přišlo od nich hezký a legrační zároveň ;)
Ani nevim jestli mam psát co přesně mi řikali a co mi odpověděl Sebastian když jsem mu řekla že já volná nejsem :D Radši to sem veřejně psát nechci..

Currently 6.2.8

8. května 2017 v 15:28 | Charmed-ka.Pavla

Ahooj!! Rozhodla jsem se jen tak napsat Mrkající

Jen jsem chtěla informovat, že se mi blog stále nechce rušit nebo s ním nijak končit..sice nemám moc čas přidávat články nebo psát, ale občas se čas a chuť najde, tak sem tam tu něco přibude Mrkající

V práci to teď ujde..není to nic skvělýho, ale dělám si svou práci a snažim se neudělat žádnou botu a nemíchat se do ostatních hádek a rejpání..takže tak trochu tam přežívám..Smějící se

Za 14 dnů jsou u nás Valdštejnské slavnosti, ty probíhají od pátku do neděle a všechny ty 3 dny budu celý den v práci..celý týden + i sobota a neděle..v sobotu jsme od 7 a většinou minimálně do půlnoci a v neděli jak kdy, loni jsme byli myslim do půl 7..Tak snad to tam s nima celý víkend vydržim..

Jinak stále chodím z práce večer kolem půl 6, tak jsem ráda že večer stíhám vše co potřebuju..ikdyž v poslední době docela zanedbávám domácnost, měla bych dotoho dát víc Smějící se Ještě že mi manžel pomáhá Mrkající

A jak se máte vy? Musim mrknout k vám na blogy, co je u vás nového a tak Usmívající se

Currently 6.2.7

15. dubna 2017 v 11:57 | Charmed-ka.Pavla

Ahoj!!

Rozhodla jsem se napsat tenhle článek, ve kterém vám napíšu, co se dnes stalo..tak trochu to navazuje na TENTO článek, ve kterém jsem vám popisovala mojí momentální situaci v práci.
Ta není nijak krásná, protože se tam na mojí osobu koná takzvaný Mobbing nebo Bossing..to je šikana na pracovišti, které se dopouští zaměstnavatel na zaměstnanci..což je že moje šéfová mě psychycky šikanuje..Jo a já kráva tam ještě jsem...ale o tom jindy..

Mezitím co jsem psala o tom psala ten minulý článek (tento) se takovýhlech věcí stalo už několik, takže během měsíce se podobná situace, za kterou jsem podle šéfky mohla já stala už několikrát..
Prostě mě nesnáší a za všechno můžu já ;) I za věci, se kterýma jsem neměla nic společnýho..prostě si na mě zasedla a odnášim vše já..


No a co se stalo dneska..když to vezmu od začátku, tak já beru objednávky na dorty a zákusky..Ve středu jsem vzala objednávku mini zákusků, zákusky si paní objednala na Sobotu 22.4., takže na příští sobotu..No a jak jsem tam měla hromádku s několika objednávkama, tak jsem to asi dala k tomu a potom jsem to všechno najednou odnesla dozadu do výrobny, položila jsem jim to na stůl jako vždy, aby ráno až přijdou věděli co všechno přibylo za objednávky..Objednávky které jsem až na příští týden si ale nechávám vepředu, jenže tahle jedna se mi tam asi přimotala a taky jsem jí odnesla dozadu..

Ale pozor, datum píšu na každou objednávku! Takže i na téhle bylo napsanáno SOBOTA 22.4...na ostatních bylo SOBOTA 15.4...no a oni nekoukali a vyrobili i zákusky s touto objednávkou, která byla až na příští sobotu..
A zjistili to až dnes v sobotu, když si pro to nikdo nepřišel..

No a samozdřejmě za to můžu já, protože jsem jim tam tu objednávku dala.
OK stane se, jenže proto tam jsou nasané i datumy, na kdy ta objednávka je...takže můj názor je takový, že když jsou tu objednávku vyrábět, tak se mají kouknout na datum..protože stát se tohle může kdykoliv..
Ale to ona nebere a prostě na mě křičí, že za to můžu já, že po mě nemůže všechno kontrolovat..
Protože jsem jí řekla, že tam byl datum a i přesto za to můžu já..? To jí rozčílilo ještě víc, křičela, až jí málem vyskočili oči z důlku..Jkao pardon, ale já na sebe nenechám křičet za něco za to nemůžu jen já..Ano svou vinu na tom taky nesu, ale mají číst, ten datum tam byl jasně vidět..
Ok, brala bych kdyby mi řekla "hele udělali jsme omylem objednávku která je až na příští týden, kontroluj datumy které nám tam dáváš." To bych brala,.ale že na mě hned vyjede a začne hned křičet s tím že jsem nemožná a že udělali navíc objednávku kterou neměli dělat..a křičela opravdu fest..nenchám si to líbit, řekla jsem jí svůj názor, že to beru že jsem to tam dala omylem a když na mě stále křičela, tak jsem jí řekla ž tam byl datum a že si to měli přečíst..to jsem jí tím samozdřejmě dloubla a křičela ještě víc..

Tak jsem odcházela naší dlouhou chotbou a ještě jsem na ní zavolala, že kdybych tam dala objednávku na Srpen, tak oni by jí stejně udělali?
To mi hlava nebere..protože to by znamenalo, že kdybych jim tam napsala Sobota 26.8. tak oni jí udělaj a potom mi vynadaj..
Ona si už hledá i maličkosti za který by mě seřvala..přijde mi to už směšný, protože ona je schopná mi vynadat i za to že dejchám její vzduch..


A vyvrcholilo to tím, že mi řekla at si to zákusky odvezu a zaplatim..Takže oni neumí číst, udělají objednávku kterou dělat neměli a já si jí mam zaplatit?? Pro svůj klid jsem se naštvala, hodila jí tam peníze, vzala dorty a odjela..nebudu poslouchat že se ty dorty vyhodili kvůli mě, protože jen kvůli mě to nebylo..Takže jsem zaplatila 750Kč a doufám že budu mít klid..ikdyž myslim že ne, že v úterý přijdu do práce a ona bude rejpat, možná i opět křičet..

Neříkám, že na tom nemam ani trošku podíl viny, ano mám, ale nejsem jediná..podle šéfky, za to ale můžu jen já..

A teď vám řeknu důvod, proč tam ještě pracuju..ano nevíte kolikrát jsem už chtěla dát výpověď..
Zůstávám tam ale jen proto, protože vim, že tam už nebudu dlouho..A stažim se to tam ted ještě těch pár měsíců vydržet..
Plánujeme s přítelem, že se letos pokusíme o miminko..Už za pár měsíců by jsme to chtěli zkusit..Proto kdybych dala ted výpověď, poběží mi 2 měsíce výpovědní lhůta, potom bych šla do jiné práce atam jsou většinou 3 měsíce zkušebka, až potom máte smlouvu na dobu neutčitou..a když budu třeba ve 3 měsíci těhotenství, tak mi smlouvu neprodlouží a já budu bez práce a těhotnou nikde nevezmou..
Proto tam zůstávám, s tím že momentálně mám smlouvu do konce roku, takže pokud otěhotním v létě, tak do konce roku tam můžu pracovat (pokud mě dřív ta pipka nevyhodí)..Pokud se mi otěhotnět nepodaří, tak dávám v létě výpověď, najdu si jinou práci a otěhotnám za rok ;)


Docela mě zajímá váš názor na tuhle situaci..každý člověk, do jednoho, komu jsem řekla o téhle mojí pracovní situaci se mi divý proč tam ještě pracuju, všichni by dali výpověď..já vim, jsem blbá v tom že jsem to neudělala už dřív a nechávám se takto šikanovat..ale ted si řikám, že to tam vydržim a potom je nemusim už nikdy vidět ;)
A zůstávám tam taky proto, protože mě ta práce baví, když odmyslim šéfku, a beru jen samotnou práci, tak mě to baví..zákazníci mě mají rádi, chválí mě, vrací se..a to mi dává sílu, tam ještě být..Po psychycké stránce, je to ale dost na prd..nedivím se, že každej kdo tam pracoval po chvíli odešel ;)

Wow, to je zase dlouhej článek..

Currently 6.2.6

14. března 2017 v 22:25 | Charmed-ka.Pavla

PřekvapenýRozpačitý

Ahoj!! To je ostuda co, už skoro 4 měsíce jsem nenapsala článek :(
V tomhle jsem opravdu hrozná...už ale asi bohužel nebudu přidávat články o celebritách - jako jsou fotky z akcí a tak..možná jednou za čas nějaký jo,ale málo :/

Už tak měsíc si řikám, že napíšu tenhle článek..nechci končit, proto občas napíšu nějaký článek, nejspíš informativní o mě, občas možná nějaké ty fotky nebo tak..spíš ale třeba jen s názorem na outfit a tak, nějaké ankety a pod..

Přidávat candids fotky, fotky z akcí apod. se mi popravdě už nechce..


Mohla bych teď napsat i nějaké info o mě a mém životě..

Když to tak nějak schrnu, tak během posledního půlroku se v mém životě stalo docela dost věcí a změn..ne nějakých zásadních, ikdyž pro mě některé zásadní jsou..
Asi to nechci psát moc konkrétně, ale můžu říct, že jsem přišla o nejlepší kamarádku..mou chybou to ale rozhodně není, chyba je na její straně..s tím souvisí i to, že ta - teď už bývalá kamarádka, je i moje šéfová v práci a proto všem co to teď čtou radím - NIKDY SE NEKAMARAĎTE A NEBRATŘÍČKUJTE S VAŠÍM NADŘÍZENÝM! Ne nadarmo se to říká..

Mám s tím vlastní zkušenost a musim říct, že ne vůbec ne dobrou..ANo, ze začátku se to zdálo bezvadný, ale když přijde tvrdé na tvrdé, tak je to to nejhorší co může člověk udělat..Zjistila jsem taky, že jsem byla docela zaslepená tím kamarádstvím, poslední rok jsem to už viděla, ale nechtěla jsem si to připustit..
Přibližně před půl rokem jsem si to ale uvědomila a řekla jsem si UŽ DOST, nenechám to tak a nenechám ze sebe dělat debila..

Prostě jsem už nechtěla, aby semnou orala a lidi, nenechte si všechno líbit! Já byla vždy taková, že jsem všechno odkývala, jen aby byli všichni kolem mě spokojený, ale jeden den jsem se rozhodla a odhodlala s tím zkončit, protože takhle to prostě nejde, říkejte svůj názor, stujte si za svym a nenechte se řídit..Tak nějak jsem si totiž já připadala..

Moje šéfová si myslí, že pravdu má ve všem jen ona a kdo s ní nesouhlasí, je hned špatněj...A od toho dne kdy jsem se jí postavila a nenechala jsem házet špínu na mě a mého manžela (je divné psát manžela :D) jsem podle ní hrozněj člověk. Ano přesně tak, ona mi nadávala a čekala, že jí na to nic neřeknu? To se spletla, řekla jsem jí svůj názor, bránila jsem se a ona svůj postoj ke mě otočila o 360°..

Nechci vám asi moc psát přesný důvod, ikdyž ho možná příště nebo někdy napíšu..můžu vám ale říct, že já jsem nic špatného neprovedla..ona se na mě tímhle způsobem naštvala po jedné jediné SMS, kterou jí napsat můj přítem, který se s ní dobře zná..napsal jí jen to, že jsem jí u nás v práci hodně pomohla..ano přesně tyhle slova, že jsem jí v práci hodně pomohla - kvůli tomu na mě začala kříčet (a to doslova), jak si může dovolit napsat že jsem jim hodně pomohla, že jemu do toho nic není, proč se plete do pracovních věcí a že mu nesmim řikat nic o práci...Tak jako pardon, ale co je špatného na tom, když někdo napíše že druhý někomu v zaměstnání pomohl? Nebylo v tom vůbec nic špatného a ona to překroutila a myslela si, že jí píše něco v tom smyslu, že může být ráda, že jim pomáhám jinak by ta práce stála za prd..přitom nic takohého nenapsal, ani to tak nevyznělo..
Prostě a jednoduše jí přeskočilo a vymyslela si svojí vlastní verzi té SMS..já ti SMS četla, tak vím co tam stálo a bylo tam přesně to jak jsem psala, že jsem jim v práci pomohla..toť vše..

Víte co je na tom taky k "smíchu"? Že ta moje šéfová a její přítel, jsou naši svědci na svatbě, kterou jsme měli v létě...


Takže já poslední 4 měsíce prožívám v práci takzvané PEKLO..Popravdě, kdyby tam semnou nepracovala kolegyně L., tak tam už dávno nejsem (dala bych výpověď)..Už jsem o tom uvažovala hodněkrát během těch 4 měsíců..Protože ta výměna názorů od té doby neproběhla jen jednou..

Všichni, do jednoho, kdo tenhle můj pracovní příběh zná, se diví, proč tam ještě jsem..nikdo z nich by tam už nezůstal, rodiče, brácha, příbuzný i kamarádi mi říkají, abych odešla, že mi to za to nestojí..A stojí? Ne i já si myslim, že nestojí..
Proto stále přemýšlím co mám dělat..popravdě se mi divý i cizí lidi, kteří bylo třeba u některé z těch hádek, proč tam ještě pracuju..

A proč tam ještě jsem? Protože jsem asi blbá. Ta práce jako taková mě baví, proto tam ještě jsem. Kdyby mě nebavila, tak odejdu hned, což bylo ještě před Vánocema, tuším že někdy v litopadu..


P.S.: Pokud jste to přečetli, tak máte můj respekt..já když to teď čtu hnovu, tak se mi derou slzy do očí, protože vim, jak moc mi ta holka ublížila..Tolik jsem jí pomohla, snažila jsem se být jí dobrou kamarádkou a ona mi to takhle vrátila..


Currently 6.2.5

20. září 2016 v 12:21 | Charmed-ka.Pavla
Ahoj!! Po opět dlooouhé době se ozývám :)

Poslední dny přemýšlím nad tím, jestli na blog zase občas něco přidávat nebo jestli je to zbytečné..
Nevím jestli sem ještě někdo chodí nebo jestli by sem někdo chodil. Co myslíte? Je tu vůbec někdo? :(

Vim, že jsem to tu teď poslední rok hodně zanedbávala, ale od blogu jsem se odpoutala a není moc času abych něco přidávala..v práci během dne si vždy říkám, že něco napíšu nebo přidám, ale potom přijdu večer domů a už se mi nechce nic psát..


Ale zase se bojim, že jestli napíšu, že chci blog znovu rozjet a potom stejně nebudu nic přidávat, tak mě bude mrzet, že jsem nedodržela slovo :D :(

Napadlo mě, že bych nepřidávala fotky celebrit, ale spíš třeba info o mě a nějaké ankety a třeba občas i soutěže..
Že bych jednou začas přidala anketu a potom vyhodnocení a další anketu, outfity, music duel, a podobné co jsem přidávala dřív..

Taky bych těla napsat aspoň krátký článek o mé svatbě..

Budu ráda za každý váš názor :)

P.S.: Po dlouhé době jsem zapnula program na grafiku a udělala tenhle PNG obrázek se Selenou co je v tomto článku ;)
Currently 6.2.4

2. července 2016 v 6:27 | Charmed-ka.Pavla
Momentálně prokrastinuju :( :D Ano, momentálně bych měla dělat úplně něco jiného, než sedět u PC :D

Ale včera jsem vám to sem chtěla napsat, ale nějak jsem pak nestíhala..proto jsem si udělala 3 minuty času teď, abych to rychle napsala..


Ano, můj VELKÝ DEN nastal :) Dnes je den, kdy se vdávám, dnes jsem naposledy slečna a odpoledne už budu paní :( :D

2.7.2016 - to je datum, kdterý budu nosit na svém snubním prstýnku :)

Zatím nejsem ani moc nervózní, ale to teprve asi přijde..Držte palce, snad vše vyjde tak jak má :)

A už bych vážně měla jít, protože zachvíli jedu ke kosmetičce a ke kadeřnici ;)

Currently 6.2.3

2. června 2016 v 22:39 | Charmed-ka.Pavla
Ahoooj!!! Páni, naposledy jsem sem psala před 3 měsíci! Překvapený To hrozně uteklo..

Vždy tak jednou za měsíc si říkám, že až přijdu z práce domů, sednu si k PC, otevřu tuhle stránku a napíšu aspoň krátný info článek o mě...jenže..jsem hrozná, protože se na PC dostanu většinou až takhle večer a psát se mi vždycky když mam chvíli čas nechce Zamračený
Teď jsem se k tomu ale dokopala Usmívající se Tak aspoň ve zkratce nějaké info o mě Mrkající


Moje (naše) svatba se nezávratně blíží Usmívající se Opravdu to strašně utíká, nevim jestli jsem vám psala přesné datum, kdy se vdávám, ale můžu prozradit, že je to plus mínus za měsíc Usmívající se
Většinu věcí máme zařízených, vše je zamluveno a už zbývají jen drobnosti, jako jsou časy, přesný oběd, auta,..věci jako šaty, prostory, lidi, dort, kytky,.. jsou už zařízené a domluvené..

Koukala jsem, že jsem vám moc detailů neprozradila, tak vám jich pár napíšu..
• Můžu vám prozradit, že nebudeme mít klasického oddávajícího co je na radnicích, ale budeme mít biskupa, kdo neví, tak je to něco jako farář v kostele, jen má vyšší postavení než farář - snad to říkám dobře.
• Tudíš jsem prozradila, že budeme mít církevní obřad
• Obřad budeme mít na kolonádě - venku
• Pozvaní jsou jen nejbližší příbuzní - rodiče a sourozenci s rodinou..bohužel i jen tihle blízcí dají dohromady 28 lidí Nerozhodný
• Svatební oznámení nám vyráběla moje švagrová - ručně a každé zvlášť
• Přítel si ještě nekoupil košili a boty
• Prstýnky máme připravené doma v krabičce Usmívající se

Víc mě teď nenapadá Smějící se


Jinak já a moje práce..no nebo spíš já a moje kamarádka - to se tak nějak propojuje..No tam je to takový divoký, některý den je to v pohodě, další den je to divočina, nervy, naštvání a tak..fakt se to dost střídá..Jinak celkově kdybych brala jen práci, tak to je ted celkem v pohodě, lidi choděj, já makám a celkem dobře to utíká Usmívající se
Co vám můžu říct a potvrdit, že holčičí kolektiv bez chlapů je fakt strašnej..přesně jak se řiká, že když spolu dělají jen ženský, tak jsou to samí pomluvy, kelišky, prostě taková malá slepičárna..To je pořád dokola, ale v poslední době jsem se na to všechno vykašlala a snažim se to neřešit a pouštim to z hlavy pryč..at si každej řiká a dělá co chce já si budu taky dělat co chci Usmívající se Příklad, že já si třeba vezmu na sebe nějakou novou věc a hned vidim ty pohledy, že mam něco nového, asi jak si to dovoluju si něco koupit nebo mít něco hezkýho Smějící seSmějící se Jako to musim říct, že se tomu už jen směju Smějící se Mrkající

Tak to bude dneska asi vše..snad jsem vám nastínila aspoň pár info o mě Usmívající se

Currently 6.2.2

19. února 2016 v 20:51 | Charmed-ka.Pavla

Čauky!!!
Tak se hlásím Usmívající se Udělala jsem si čas, zapla blog, sedla jsem si k tomu a píšu..

Abych vám schrnula posledních pár dnů, tak jsem měla docela makačku a přijde mi, že jsem se pořádně ani nezastavila..

• V pondělí jsem byla v práci od 03:00 do 12:00, protože jedna kolegyně je nemocná (ikdyž co jsme ji viděli, tak nemocně nevypadá - do práce by 100% mohla), tak jsem byla za ní a za mě byla zase jiná kolegyně, dost jsem se tam protočili Smějící se
No a po práci jsem letěla na úřad, protože mi volala moje pojišťovačka, že mam prošlou občanku! Ano, zapoměla jsem na to, že mi bude procházet, takže jsem ji měla už 14 dní prošlou Nerozhodný Smějící se Takže jsem tam letěla a naštěstí předemnou nikdo nebyl, takže jsem byla za 10 minut hotová..

• V úterý jsem byla od 7:00 do 12:00 ve výrobně a od 12:00 do 17:00 na krámě..

• V úterý ještě když jsem byla v práci (asi ve 4) mi volala šéfka, že má nmocnýho syna, že jí volali i ze školky že má teploty a že neví co má dělat, prootže neměla hlídání a do práce by místo ní neměl kdo jít..takže jsme to vyřešili tak, že jsme šli na NOČNÍ! Nerozhodný Smějící se Ano, šli jsme od 20:00 do 1:00! Mrkající

• Tím pádem jsem byla ve středu doma Úžasný Za mě jsme totiž sehnali na krát jednu paní - důchodkyni, která tam před pár lety prodávala tak ví co a jak Mrkající

• Čtvrtek jsem vyla od 8:00 do 12:00 ve výrobně a od 12:00 do 17:00 na krámě

• Pátek (dnes) jsem byla od 8:00 do 17:00 normálně na krámě

Takže jsem měla docela blázinec celý týden Nerozhodný Smějící se Zítra (sobota) mám naštěstí volno Usmívající se


Jinak o víkendu jsem to měla taky bláznivý, to už jsem psala TADY..

Tenhle víkend bohužel taky nemám úplně volný, v sobotu musim ráno stejně vstávat, protože jedeme nakoupit a přítel ráno přijde z noční, tak pojedeme hned aby nestihl usnout..a po nákupu jedeme do vedlejšího města na další takové nákupy a odpoledne by jsme měli být snad doma - potřebuju uvařit a tak..a v neděli jdeme po obědě k mojí mamce, má svátek, tak jsme zvaný..Ještě nás zvala v sobotu kamarádka, ale tam asi nepůjdeme, protože přítel nebude po noční spát, tak to bude dospávat asi odpoledne..


No a co vy?? Jak se pořád máte? Moc se omlouvám, ale nemam moc čas chodit k vám na blogy nějak pravidelně, občas když je čas tak k němomu zajdu, podívám se tam a tak, ale opravdu jen jednou za čas když si tu chvilku na to najdu..

Currently 6.2.1

21. ledna 2016 v 22:01 | Charmed-ka.Pavla

Zdravííím! Mrkající

Po sto letech se ozývám..
Jako první info vám napíšu, že na té fotce ↑ je naše Míca Usmívající se Už to bude důchodkyně, ale stále je jako naše miminko! Usmívající se

Udělala jsem si čas, sedla jsem si k PC a donutila jsem se napsat tenhle článek, protože si řikám už asi měsíc, že sem napíšu nějaké to info o mě Usmívající se Vím, jsem hrozná..ale minule jsem chtěla tenhle článek napsat a prostě mi nešel blog načíst!!Jako první bych vám napsala pár řádků o tom jak to momentálně je a funguje u mě v práci a s kolegyněma..

• Holčina, která semnou pracovala rok a půl bohužel zkončila - musela kvůli pracáku..No a tak mám od ledna novou kolegyni a musim říct, že je úplně v pohodě..myslim, že jsme si sedli hned první den Usmívající se Je asi 5 let starší než já, takže super

• Další věc jsou naše pracovní vztahy..Stále se to u nás mění, stejně jako počasí..S tou mojí šéfovou, která je zároveň a i moje dobrá kamarádka, je to občas dobrý a občas horší..bohužel jí už nemůžu brát jako 100% nejlepší kamarádku, ikdyž bych ráda..ale prostě to nejde, protože měsíc se semnou baví jako s nejlepší kamarádkou, všechno řešíme spolu a tak a potom je měsíc, kdy se nezajímá, skoro se neozve a řeší semnou jen pracovní věci..Jeden čas jsem jí dokonce podle jejich slov přišla "divná"! A to jen proto, že jsem se odhodla a začala jsem řikat své názory nahlas aprostě jsem se víc otevřela když to tak řeknu..Jde taky o to, že když ona něco potřebuje tak já jí bez problému vyhovim a snažim se vyjít vztříc, ale když potřebuju já a nemá náladu, tak jsem ta špatná..No bohužel, ale aspoň jsem si uvědomila, že musim koukat taky na sebe a ne jen na ostatní..

Momentálně to je v práci ale docela dobrý Usmívající se


• Další věc, co bych tu zmínila, je moje svatba..Ano info je takové, že jsem o moc dál nepokročila Smějící se Teďka přez Vánoce jsem nějak vůbec nic neřešila a nechce se mi nic moc řešit ani teď, ale měla bych začít Nerozhodný Proto jedu v sobotu s mojí mamkou do Polska, podívat se jestli tam mají svatební šaty..a mamka přiznala, že tam chce jet spíš kvůli jejím šatům Smějící se Smějící se Takže fakt jen omrknout..Jinak co máme zařízený, tak je místo obřadu, místo oslavy a to je asi tak všechno Smějící se Smějící se Ne měli by jsme mít zamluvenýho i oddávajícího, pána co nám bude hrát,..no a mam výhodu v tom, že nemusim zajišťovat kytky a dorty - kytky zařídí moje mamka protože má Květinářství a dorty moej šéfová a svědkyně, která má curárnu Mrkající

Měla bych si ale udělat ča, sednout si a všechno začít plánovat do podrobna Nerozhodný Jak se znám, tak budeme vše řešit na poslední chvíli Zamračený


• Další věc se jedná človíčka, o kterém jsem sala také v minulých dlouch Currently (1,2) Nevinný
Myslim, že můžu prozradit, že jde o může, chlapa, kluka, prostě o člověka mužského pohlaví Smějící se Nechci moc říkat o koho přesně jde, ale myslim, že pokud mě nějak víc sledujete, tak určitě více o co a o koho se jedná..

Musim říct, že od minule se pár věcí ohledně toho stalo - hlavně si prosim vás nemyslete, že s ním něco mám nebo tak, to vůbec ne! Jen ho obdivuju jako člověka, je super a mam ho fakt ráda Usmívající se Kolik toho dokázal, jeho snaha a všechno, hrozně mu přeju všechny jeho úspěchy (a že jich poslední rok není málo)..
Od té doby co jsem vám o něm minule psala, jsem ho osobně viděla 2× Usmívající se
A musim říct, že hned druhý den mi psalo pár lidí zprávy typu: "Ty se s ním znáš?", "Odkud se s ním znáš?", "Jakto, že tě zná?" apod.. Jako moje odpovědi by vypadali asi takhle: "Jak to mám sakra vědět?", "To bylo tak očividný?" Smějící se Smějící se
Ne, ale je fakt že hned co mě viděl, mě poznal a zdravil mě Usmívající se A potom se na mě i usmíval a tak a pár lidí si toho asi všimlo RozpačitýSmějící se Tak mi hnedka psali a chtěli odemě pomalu rady, jak se s nim mají seznámit Smějící se Smějící se

No a přez internet..to mě párkrát zmínil ve videích, odepsal na pár komentářů a atak..a musim se pochlubit, že jsem s ním mluvila i přez webku Mrkající Když mě viděl, byl rád a on je hodně upovídanej, tak jsem si povídali..no a ještě bych zmínila to, že mi řekl několik věcí o kterých nesmim mluvit Smějící se prozradil mi jednu věc, kterou pracovně řešili ten den ráno a já jsem byla první kdo to věděl Nevinný Taky mě upozornil, že to nesmim nikde řikat, což mi bylo hnedka jasný, protože stále ještě teď je to tajný..Potom jsem od něj dostala i jistou nabídku a mluvil i o dalších pracovních věcech o kterých myslim, že by mi ani říkat neměl Smějící se Jako třeba to co kolik stojí a tak...no myslim třeba pronájem nějakého místa a tak..to je složité to vysvětlovat když nechci nic moc konkrétního prozraditSmějící se Smějící seTakže z toho rozhovoru přez webku jsem měla radost Usmívající se Tipovala jsem, že jsme si povídali asi 10-12 minut, ale nakonec se ukázalo, že to bylo 20 minut! PřekvapenýSmějící se

Jsem ráda, že o mě ví a že mě nebere jako řadového fanouška Usmívající se

P.S.: Tady jsem vám dala ukázku jeho reakce na můj komentář ↑ Musím dodat, že on nikdy nikoho nezmiňuje jménem (proto mě to tak potěšilo), protože potom se strhne lavina, aby taky zmínil jejich jméno, aby někoho pozdravoval a tak Smějící se Takže jsem ráda, že mi takhle odepsal na můj komentář - jo a tohle je jedna z několika jeho odpovědí Usmívající se


• No a ještě bych se chtěla zmínit o blogu...bohužel budu asi stále neaktivní, sem tam asi přidám nějaou Fotku Dne nebo něco na co bude nálada..ale chtěla bych vás o mě informovat aspoň takovýhlema článkama Usmívající seCurrently 6.2.0

28. října 2015 v 22:16 | Charmed-ka.Pavla

Ahoooj!
Opět jsem si řekla, že se ozvu Usmívající se Tentokrát to bude jen kratší článek, protože potřebuju jít už spát Smějící se

Dneska je st. svátek, tak vy co chodte do školy máte asi prázdniny..no a já měla dneska volno v práci - huráá..Zítra jdu ale zase normálně do práce..

První co chci napsat je, že u mě v práci to v poslední době moc dobře nevypadá..No celkově moc lidí nechodí a šéfová straší s tim, že neví jak to bude po novém roce, tím chtěla říct, že neví jestli nezkončíme Zamračený Jo řikala to teda už i loni, ale teď je to i podle mě o něco horší, vše nám vychází jen tak tak...No ale doufám že to bude lepší a o práci nepřijdu..snažím se nato nemyslet a neřešit to, jinak bych se asi zcvokla Zamračený


No další věc - svatba...ano už jsem to tu psala, příští rok se budu vdávat Mrkající No a tudíš řešíme různé věci ohledně svatby...Na začátku září jsme byli domluvit prostory kde obřad proběhne..no a potom jsme řešili takový věci jako hosty, auta a pod..jo je nato ještě dost času, ale víte co - moje mamka je akční Smějící se Takže jsme se o tom tak nějak pořád bavili..ale ještě je potřeba zařídit asi 95 % věcí Zamračený Smějící se
No v posledním měsíci jsme to ani moc neřešili, takže byl chvíli klid, ale musim říct, že se na tu všechnu organizaci vůůůbec netěším Zamračený


A další a asi poslední věc, se týká toho úžasného známého člověka o kterém jsem psala v minulém Currently - TADY
Jojo, musim říct, že od té doby co jsem ten článek psala - že mi napsal přez osobní FB a mluvil o mě v živém vysílání na netu. Tak od té doby mi taky na soc. sítích několikrát odepsal...a musim říct, že jsem si všimla,že on odepisuje vždy jen pár lidem a pokaždé někomu jinému, jen mě odepsal už celkem hodněkrát RozpačitýNevinnýÚžasnýSmějící se
No a dneska jsem mu večer napsala opět na FB a odepsal mi! Je hrozně hodněj fakt..jo a nemyslete si že mu píšu nějaké trapné zprávy typu Ahoj jsi super prosím odepiš, nebo ta nějak jak píše většina fanoušků Smějící se Smějící se Ne to opravdu ne...tentokrtá jsem se ho ptala na....jo to vám vlastně nemůžu říct Smějící se No ale hnedka zachvilku mi odepsal..nebudu řikat co, ale dolu mi nakonec napsal, abych to nikde neřikala a že jsem první kdo to ví Usmívající se

Ou až to zjist můj přítel, tak mě zabije Překvapený Smějící se Smějící se Nee já mu to hnedka zítra řeknu, toho dotyčného beru jen jako super člověka, nic víc v tom nemusí nikdo hledat Mrkající Ale musim říct, že jsem opravdu ráda, že "takhle" komunikuje a ne jednou Usmívající se


Tak já jdu do hajan, teď z adrenalinu stejně neusnu, ale aspoň to musim zkusit, zítra dokonce musim vstávat do práce dřív než normálně...

No a co vy, co je u vás nového?? Ještě se chci omluvit, že neobíhám Zamračený Ale fakt nemam moc čas a když už ho mam tak se mi nechce a radši odpočívám nebo dělám něco jiného..

Currently 6.1.8

21. srpna 2015 v 21:02 | Charmed-ka.Pavla

Ahojky, tak jsem si říkala, že vám opět napíšu něco málo o tom co se děje kolem mě, vyleju si srdíčko a postěžuju si Smějící se Usmívající se

Jde hlavně o to, že v poslední době to je v práci takový zvláštní, docela na prd..Petra, moje šéfka a kámoška, o tu tu jde asi nejvíc..Jeden čas jsme byli jako nejlepší kámošky, bohužel v poslední době je to už jiný...Pracuje s náma ještě jedna kolegyně a já jí moc nemusim, teda jako normálně se s ní bavim a všechno, ale beru jí jen jako kolegyni..no a Petra se s ní taky vždycky normálně bavila ale taky jí dost štva apod..a vždycky tvrdila, že by s ní nikdy nikam nešla, ani nakupovat, do kina a tak podobně..No a v poslední době mi přijde že už mi neříká tolik věcí jako dřív...jo dobrý to beru, ale dneska mě docela dostalo, když mi řekla že s ní byla nazačátku srpna na koupáku..a ne tady u nás ale 100km odtud..to mě zarazilo, protože opravdu fakt trvdila že takhle by s ní nikam nejela a tak..

Já vim, řikáte si, že je to normální a že naní žárlim nebo tak..jo možná taky trochu, ale štve mě že takhle změnila názor a ještě mi to tají..a pořád o té druhé kolegyni říká, že je taková a maková a dost si na ní i stěžuje, ale přesto s ní takhle jezdí..No mrzí mě to, protože jsem si řikala, že mám konečně dobrou kamarádku, která nezradí..Kdo mě znáte už dýl, tak možná víte, že mam na kamarádky dost smůlu, měla jsem 2 hodně dobrý kamarádky (jednu na základce a druhou na střední) a oboum jsem dost věřila a obě mě bohužel dost zklamali..proto si nepouštim nikoho moc k tělu...a Petru jsem si držela dlouho od těla a nakonec jsem jí k sobě dost pustila a byla jsem ráda že mam dobrou kamarádku, ale poslední asi tak půl rok je to jiný a už několikrát mi ublížila tim jak se chová, co dělá atd..takže se snažim v poslední době jí už neříkat tolik věcí a tak..už k ní ale nejezdim tak často, dřív jsem jezdila třeba 2× do týdne a tedka tak jednou ani ne..

Jo a to by mi to ani neřekla že a ní byla natom koupališti, dostali jsme se k tomu tak, že jsem se bavili o té kolegyni, protože ona má nového přítele a já byla poslední komu to řekla, tajili to předemnou obě, nevim proč jsou fakt jako malý..Petra to věděla si myslím už od začátku a věděla to i třetí kolegyně, já jediná ne, teda já to věděla ale nikdo neví že jsem to věděla, dozvěděla jsem se to od jejího exmanžela, ale řekli jsem si že to nebudeme řikat že to vim, aby neměl problémy že mi to řekl, takže jsem dělala překvapenou..a dneska právě se mě ptali jestli jsem to věděla, tak jsem řikala že ne..no a dostali jsem se až k tomu, že Petra to věděla a že s ní a tim jejim novym přítelem jeli těch 100km na to koupaliště..


Další věc, aby jste to trochu líp pochopili proč mi to taky vadí, je to, že když já se trochu víc bavim s tou kolegyní, tak je na mě Petra naštvaná že se s ní bavim, ale když se s ní baví ona, tak je to v pořádku..? To fakt nechápu, ona se s ní může bavit, jezdit s ní všude a když se s ní jednou zakecám já tak jsem ta nejhorší! Hlavně proto mě to štve...Je to asi 2 a půl roku co jsem šla s tou kolegyní k ní domů na kafe a doteďka mi to Petra vyčítá že jsem u ní byla, když má možnost tak do mě tímhle rejpne..
Proto mi to vadí..ona může a já ne? To je dost sobecký..

Takže prostě jsem si jen potřebovala vylít srdíčko..
Pracuje s náma ještě jedna kolegyně, já pracuju v cukrárně a ona dělá servírku v kavárně u nás, takže jsem spolu v práci celý den..no a musim říct, že jsem fakt ráda že tam je zrovna ona, protože si s ní docela rozumim, neberu jí jako dobrou kamarádku, ale musim říct že jí v poslední době říkám víc věcí než Petře..a má i stejný názor na tohle co jsem psala - že Petra může všechno, ale ostatní když udělajá to samí tak jsou podle ní špatný..

Uff jsem se dost rozepsala..no ale aspoň se můžu svěřit vám Usmívající se Mému příteli to říkat nechci, protože by na Petru byl naštvaný a to nechci, protože už takhle ho štve a potom když mají třeba přijet tak on nechce a akorát se hádáme..tak proto se radši s tímhle svěřím vám Usmívající se
Snad si to aspoň někdo z vás přečte, abych měla pocit že mě někdo "vyslechnul" Mrkající Dííky!


P.S.: Tyhle animace se k tomu uplně přesně hodí :)

Currently 6.1.7

8. srpna 2015 v 10:59 | Charmed-ka.Pavla

Ahojky, tak vám chci jen napsat informativně, že dneska kolem 12 jedeme s přítelem k jeho mamce..Bydlí asi 3 hodiny odtud, takže 3 hodiny v tomhle vedruuu..
No a jede s náma ještě i moje mamka s manželem..ano přesně tak moje mamka jede k mojí tchýni Smějící se No oni se znaj už z dřívějška, nestýkají se nijak, jen se znaj spíš od vidění z dřívějška a za těch 10 let co jsem s přítelem se viděli asi 2×, protože přítelova mamka se pak právě odstěhovala..a teďka tam jedeme a moje mamka chce právě jet taky, co jsem tak zjistila, tak je to hlavně kvůli naší svatbě, asi se s ní chce nějak domluvit nebo co, nevim..to jsem zvědavá Smějící se

No ale jedeme každý svym autem..Pojedeme rovnou k přítelový mamce, potom se k večeru půjdeme podívat někam do města a večer na hotel..no a v neděli dopoledne pojedem společně někam na výlet a na oběd a po obědě se rozdělíme a každý si už pojedem kam bude chtít..my máme v plánu jet po obědě k přítelový ségře, protože ta bydlí ještě o další hodinu dál, takže tam pojedem když už tam budeme a potom asi domů...a moje mamka taky řikala že se staví u nějakých známích co tam bydlí..

Takže to je náš plán na dnešek a zítřek..na hotel jsem zvědavá, ale tak stejně tak jen přespíme a ráno pojedeme dál..
Takže se vrátíme až v neděli večer Mrkající


Jo a ještě jedna věc...mám týden dovolenooooou!! Úžasný

Jo včera jsem byla ještě normálně v práci a teď mám týden dovču...musim teda říct, že jí budu mít dost narušenou, protože ve čtvrtek jdu na dopoledne do práce jim tam pomoct a v sobotu jdu taky do práce Zamračený Takže na jednu stranu dovolená na prd Zamračený Trochu mě to štve no..ale doufám že tam ve čtvrtek nebudu moc dlouho, ikdyž tak 2 hodiny počítám určitě Zamračený


No a co vy, ty jo utíká to hrozně žejo? Už je začátek srpna, takže ten kro má 2 měsíce prázdnin už má víc jak půlku zasebou, to to uteklo teda..si řikám, že jsem ráda že já ty prázdniny nemam protože by mě potom štvaslo že už končej Smějící se
A co vy a dovča? Byli jste někde, nebo se někam chystáte?
Já teda ne, jen jedeme teďka na ty návštěvy jinak bohužel nikam..finance to nedovolu jí no..takže budu max. tak doma odpočívat Smějící se


Currently 6.1.6

2. července 2015 v 16:05 | Charmed-ka.Pavla

Ahojky, tak jsem se rozhodla vám zase napsat nějaké info Usmívající se

Od pátka jsem nemocná, to jsem už psala, no a psala jsem taky, že mám pondělí, úterý a středa dovolenou, že mi jí vedoucí dala sama od sebe (ikdybych jí nechtěla, tak jí prostě mam no..)..no a protože jsem nemocná, měla jsem i teploty (nízké) a stále ještě kašlu a mam rýmu, tak mi včera dopoledne dolala, že mam zůstat doma i dneska (čtvrtek), že mi dává ještě dovolenou..a dneska ráno mi napsala sms, že mam dovolenou i zítra (pátek)..takže nakonec celý týden..na jednu stranu jsem ráda, aspoň to mam takhle v kuse Usmívající se Jen teda v sobotu jdu do práce, ale to mi neva, radši půjdu teďka v sobotu, než abych si to měnila s kolegyní a šla až příští sobotu..

No jinak odpočívám Usmívající se abych se z toho dostala..už to je lepší, teploty nemam..jen tu rýmu a kašel..

No a určitě ještě udělám nějaké animace Mrkající
Rozhodla jsem se že nebudu přidávat všechny novinky o Seleně, spíš jen fotky z akcí a občas nějaké candids fotky, prostě jak budu mít čas a jak se mi bude chtít..A spíš bych hctěla přidávat něco o mě, jako třeba tyhle články (Currently), fotky odemě a tak..občas nějaké animace nebo tak Usmívající se A třeba ankety, to by vás mohlo bavit ne?

Můžete mi prosím do komentářů napsat, jaké články tě tu baví, abych věděla co přidávat Mrkající

Vám, že už nejsem tolik aktivní jako jsem byla, ale jde o to že mě to už tolik nebaví (přidávat candids fotky a tak..) a není moc čas...nevadí mi přidávat fotky odemě, ankety a tak..tak za vaše názory budu moc ráda, ikdyž vás sem už tolik nechodí Zamračený Bohužel nestíhám ani obíhat Affska, tak zato se moc omlouvám Zamračený Chodím k vám to jo, ale málo kdy napíšu koment..Zamračený

Currently 6.1.4

28. května 2015 v 17:58 | Charmed-ka.Pavla

Ahoooj!! Já vím, dlouho jsem se neozvala Zamračený
Teď se už 3 dny trápim se zubama, včera a předevčírem jsem byla u zubařky..Začali mě bolet totiž všechny zuby na pravé straně (nahoře i dole) a v úterý večer to bylo už opravdu k nevydržení a to doslova, bolelo to tak, že jsem od půl 9 do půl 10 seděla v koupelně nad umyvadlem a brečela jsem bolestí.. Zamračený Ani prášky mi nepomohli nic, kdyby tu u nás někde byla zubní pohotovost tak bych hned jela (zrušili jí tu před měsícem!!!)

Nemohla jsem ani usnout a ráno mě to pořád bolelo, tak jsem se sebrala a šla k zubařce, naštěstí mě vzala hned..Nejdřiv nevěděla čim to je, ale řekla až si dojdu druhý den v poledne na rentgen..takže jsem celý den trpěla bolestí (naštěstí už ne takovou že bych brečela, ale nic příjemného to nebylo). Ve středu jsem šla na ten rentgen a večer po práci k zubařce..no a co mi řekla? "Tak máte zánět v obouch kanálkách".. Skvělý, tak proto mě to tak bolelo a ona nato málem ani nepřišla..jako popravdě na mojí zubařku nadává dost lidí a já jsem jedna z nich Smějící se

Takže mi to vyvrtala a nechala mi to otevřené, takže tam mám teď díru až do těch kanálků..No nemůžu skoro ani jíst aby se mi tam nic nedostalo..a to to budu mít takhle otevřený MĚSÍC!! Jo objednala mě až na 25.6.! Překvapený Nerozhodný

Takže do té doby asi dosti zhubnu Smějící se Smějící se

No a dneska mě to taky dost bolí..řikala teda že 2-3 dny a mělo by se mi ulevit, tak doufám že jo..


Jinak prostě moc nestíhám..tenhle týden má přítel odpolední tak se nevidíme a jsem doma sama, ale i tak nestíhám Nerozhodný Pořád někde lítám..

Zachvilku jdu k bráchovi na grilovačku, mamka se pro mě má stavit tak za 5 minut..takže se letim připravit..
Využila jsem chvíle a napsala aspoň aby jste nemysleli že jsem zkončila nebo tak MrkajícíCurrently 6.1.3

14. května 2015 v 22:15 | Charmed-ka.Pavla

Ahoj!!

Tak ještě v rychlosti než půjdu spát, vám napíšu krátký informativní článek..

Od zítra do neděle se u nás konají Valdštejnské slavnosti! Konají se u nás jednou za dva roky, vždy v polovině května.

No a protože je to tak velká akce, budu v práci celý víkend!
A to myslím doslova, domů se budu chodit jen vyspat Smějící se Nevím v kolik přijdu zítra, měli by jsme mít do půl 5, ale minule jsme tam byli až do 8! Takže jsem docela zvědavá Nerozhodný

No a v sobotu jdu do práce brzo, nejspíš na 7, ale je možný že nakonec půjdu ještě dřív...a to tam budeme až do noci (minule jsem byli do 00:30)
A v neděli půjdeme asi na 8, to ještě nevím..a taky tam budeme až do večera (minule jsme byli do 7..ta uvidíme..

Jsem docela zvědavá jak v práci vydržim v sobotu minimálně 17 hodiny v kuse!! Jo jako to semnou asi sekne Smějící se A to se asi ani moc nevyspim, když přijdu pozdě domů a brzo ráno opět vstávat..to jsem zvědavá no..
Trochu se ale i těšim, aspoň to bude něco jiného a hlavně nebudu v práci sama ale bude tam semnou manžel šéfový (a svědek mého přítele) a její ségra ( na tu se teda moc netěšim..)...

Tak mi držte palce, at to zvládnu Usmívající se A dřív jak v neděli se tu asi neukážu..

Currently 6.1.2

10. května 2015 v 19:09 | Charmed-ka.Pavla

Ahooj! Tak jsem byla ještě dneska v práci Usmívající se

Asi ve 14:50 mi volala Petra (moje šéfka a kamarádka) co prý dělám..tak jestli s ní nechci jít od práce..jsem se nejdřiv lekla jak to protože v neděli nechodíme..Tak protože měla jít s tou mojí druhou kolegyní ještě ta jedna, ale má nemocný koleno a řikala že by to asi nedala, má no nateklí a tak, tak by nevydržela stát a chodit..Takže by to znamenalo, že by ta kolegyně co dělá ve výrobně musela jít sama a v pondělí je toho na práci vždycky nejvíc...

Takže mi volala jestli nepůjde semnou že by jsme něco připravili na zítra...Tak jsem šla..

No ve výrobně (v cukrárně) se v pondělí napéká hodně věcí a připravuje hodně zákusků, v týdnu je potom něco připravené už ze dne předtim a jen se to pak nakrájí..No a takže kolegyně dneska připravovala na zákusky co jsou bez šlehačky, těm říkáme "trvalky"...a já dělala "šlehačku" (zákusky ve kterých nebo na kterých je šlehačka)..Nejdříve jsem pekla pláty, to se teda přiznám že jsem jeden spálila, protože jsem naněj uplně zapoměla Zamračený Smějící se Ale v pohodě..

A potom jsem připravovala na ovocné dorty a na "šlehačku"..Celkem jsem tam byli 3 hodiny i s úklidem..
Takže jsme toho udělali tak půlku možná přez půlku toho co by dělali zítra..Šéfka by přijela klidně ráno pomoct taky na čtvrtou hodinu, ale může přijet až v 7, protože musí dát syna do školky..

Takže jsem se takhle zpestřila nedělní odpoledne Usmívající se Přítel byl teda docela naštvanej, ale tak mě to nevadilo a jak jsem řekla i šéfce, tak jsem si to zkusila..už jsem s ní byla takhle árkrát, ale už je to dlooouho a potřebovala bych si to oživit ještě víc..


Currently 6.1.1

2. května 2015 v 20:05 | Charmed-ka.Pavla

Anooooo!! To je ta velká věc o kterém jsem vám cca před týdnem psala!
Přesně tohle na mě přítel chystal Usmívající se

Popravdě musím říct, že potom co jsem vám napsala že vím o tom co na mě přítel na 1.5. chystá, si to druhý den můj přítel tady na blogu přečetl!! Chodí sem tak jednou za rok a zrovna teď sem musel a přečetl si to!! Takže zjistil že o tom vim Zamračený Zjistila jsem to jen tak z různých okolností a tak mi to došlo že to bude ono Smějící se Smějící se

Za necelých 14 dní s přítelem oslavíme výročí - 10 let spolu!
Ale protože za 14 dní je u nás ve městě velká akce, takže budu v práci celý den až do rána a druhý a třetí den to samí, tak jsme si řekli že to oslavíme už teďka v pátek 1.5...no a přítel mě chtěl požádat právě až nato výročí, ale že nebudu doma, tak mě požádal už včera Usmívající se

Takže to je i dárek k našemu 10.výročí Usmívající se

Víc vám k tomu asi psát nemusím, chápou všichni ne? Mrkající
Pokud máte nějaké dotazy, tak se ptejte Usmívající se

Ještě tu mám pár fotek k tomu ↓

 
 

Reklama