Currently 6.2.7

15. dubna 2017 v 11:57 | Charmed-ka.Pavla |  Currently

Ahoj!!

Rozhodla jsem se napsat tenhle článek, ve kterém vám napíšu, co se dnes stalo..tak trochu to navazuje na TENTO článek, ve kterém jsem vám popisovala mojí momentální situaci v práci.
Ta není nijak krásná, protože se tam na mojí osobu koná takzvaný Mobbing nebo Bossing..to je šikana na pracovišti, které se dopouští zaměstnavatel na zaměstnanci..což je že moje šéfová mě psychycky šikanuje..Jo a já kráva tam ještě jsem...ale o tom jindy..

Mezitím co jsem psala o tom psala ten minulý článek (tento) se takovýhlech věcí stalo už několik, takže během měsíce se podobná situace, za kterou jsem podle šéfky mohla já stala už několikrát..
Prostě mě nesnáší a za všechno můžu já ;) I za věci, se kterýma jsem neměla nic společnýho..prostě si na mě zasedla a odnášim vše já..


No a co se stalo dneska..když to vezmu od začátku, tak já beru objednávky na dorty a zákusky..Ve středu jsem vzala objednávku mini zákusků, zákusky si paní objednala na Sobotu 22.4., takže na příští sobotu..No a jak jsem tam měla hromádku s několika objednávkama, tak jsem to asi dala k tomu a potom jsem to všechno najednou odnesla dozadu do výrobny, položila jsem jim to na stůl jako vždy, aby ráno až přijdou věděli co všechno přibylo za objednávky..Objednávky které jsem až na příští týden si ale nechávám vepředu, jenže tahle jedna se mi tam asi přimotala a taky jsem jí odnesla dozadu..

Ale pozor, datum píšu na každou objednávku! Takže i na téhle bylo napsanáno SOBOTA 22.4...na ostatních bylo SOBOTA 15.4...no a oni nekoukali a vyrobili i zákusky s touto objednávkou, která byla až na příští sobotu..
A zjistili to až dnes v sobotu, když si pro to nikdo nepřišel..

No a samozdřejmě za to můžu já, protože jsem jim tam tu objednávku dala.
OK stane se, jenže proto tam jsou nasané i datumy, na kdy ta objednávka je...takže můj názor je takový, že když jsou tu objednávku vyrábět, tak se mají kouknout na datum..protože stát se tohle může kdykoliv..
Ale to ona nebere a prostě na mě křičí, že za to můžu já, že po mě nemůže všechno kontrolovat..
Protože jsem jí řekla, že tam byl datum a i přesto za to můžu já..? To jí rozčílilo ještě víc, křičela, až jí málem vyskočili oči z důlku..Jkao pardon, ale já na sebe nenechám křičet za něco za to nemůžu jen já..Ano svou vinu na tom taky nesu, ale mají číst, ten datum tam byl jasně vidět..
Ok, brala bych kdyby mi řekla "hele udělali jsme omylem objednávku která je až na příští týden, kontroluj datumy které nám tam dáváš." To bych brala,.ale že na mě hned vyjede a začne hned křičet s tím že jsem nemožná a že udělali navíc objednávku kterou neměli dělat..a křičela opravdu fest..nenchám si to líbit, řekla jsem jí svůj názor, že to beru že jsem to tam dala omylem a když na mě stále křičela, tak jsem jí řekla ž tam byl datum a že si to měli přečíst..to jsem jí tím samozdřejmě dloubla a křičela ještě víc..

Tak jsem odcházela naší dlouhou chotbou a ještě jsem na ní zavolala, že kdybych tam dala objednávku na Srpen, tak oni by jí stejně udělali?
To mi hlava nebere..protože to by znamenalo, že kdybych jim tam napsala Sobota 26.8. tak oni jí udělaj a potom mi vynadaj..
Ona si už hledá i maličkosti za který by mě seřvala..přijde mi to už směšný, protože ona je schopná mi vynadat i za to že dejchám její vzduch..


A vyvrcholilo to tím, že mi řekla at si to zákusky odvezu a zaplatim..Takže oni neumí číst, udělají objednávku kterou dělat neměli a já si jí mam zaplatit?? Pro svůj klid jsem se naštvala, hodila jí tam peníze, vzala dorty a odjela..nebudu poslouchat že se ty dorty vyhodili kvůli mě, protože jen kvůli mě to nebylo..Takže jsem zaplatila 750Kč a doufám že budu mít klid..ikdyž myslim že ne, že v úterý přijdu do práce a ona bude rejpat, možná i opět křičet..

Neříkám, že na tom nemam ani trošku podíl viny, ano mám, ale nejsem jediná..podle šéfky, za to ale můžu jen já..

A teď vám řeknu důvod, proč tam ještě pracuju..ano nevíte kolikrát jsem už chtěla dát výpověď..
Zůstávám tam ale jen proto, protože vim, že tam už nebudu dlouho..A stažim se to tam ted ještě těch pár měsíců vydržet..
Plánujeme s přítelem, že se letos pokusíme o miminko..Už za pár měsíců by jsme to chtěli zkusit..Proto kdybych dala ted výpověď, poběží mi 2 měsíce výpovědní lhůta, potom bych šla do jiné práce atam jsou většinou 3 měsíce zkušebka, až potom máte smlouvu na dobu neutčitou..a když budu třeba ve 3 měsíci těhotenství, tak mi smlouvu neprodlouží a já budu bez práce a těhotnou nikde nevezmou..
Proto tam zůstávám, s tím že momentálně mám smlouvu do konce roku, takže pokud otěhotním v létě, tak do konce roku tam můžu pracovat (pokud mě dřív ta pipka nevyhodí)..Pokud se mi otěhotnět nepodaří, tak dávám v létě výpověď, najdu si jinou práci a otěhotnám za rok ;)


Docela mě zajímá váš názor na tuhle situaci..každý člověk, do jednoho, komu jsem řekla o téhle mojí pracovní situaci se mi divý proč tam ještě pracuju, všichni by dali výpověď..já vim, jsem blbá v tom že jsem to neudělala už dřív a nechávám se takto šikanovat..ale ted si řikám, že to tam vydržim a potom je nemusim už nikdy vidět ;)
A zůstávám tam taky proto, protože mě ta práce baví, když odmyslim šéfku, a beru jen samotnou práci, tak mě to baví..zákazníci mě mají rádi, chválí mě, vrací se..a to mi dává sílu, tam ještě být..Po psychycké stránce, je to ale dost na prd..nedivím se, že každej kdo tam pracoval po chvíli odešel ;)

Wow, to je zase dlouhej článek..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Celene Celene | Web | 19. dubna 2017 v 9:19 | Reagovat

jako takhle... zákazníci Tě můžou chválit a mít Tě rádi i v jiný cukrárně, potažmo kavárně... a pokud máš smlouvu "jen" do konce roku, tak je stejně blbost tam zůstávat, protože z hlediska mateřský je to jedno.. a kdybys byla těhotná a ona na Tebe bude takhle ječet, tak se Ti pak narodí totálně vystrašený dítě, který spustí brek hned jak někdo zvýší hlas, protože ty děti v děloze to vnímaj a jsou tím ovlivněný, to je vědecky prokázaný... Takže pokud Ti nezáleží na tom, abys ty byla psychicky v pohodě, tak by Ti mělo záležet aspoň na tom, aby bylo psychicky v pohodě Tvoje dítě - což nebude, pokud by těhotenství bylo takový. Zní to tvrdě, za to se omlouvám, ale takhle to prostě je. Popřemýšlej o tom. A pokud o tom Tvůj muž ví, tak by Tě měl v tom odchodu z tama jenom podržet.

2 Papája Papája | Web | 30. dubna 2017 v 21:43 | Reagovat

no tyyy jo, tak to mě fakt mrzí :( ale s tou mateřskou to chápu, moc držím palce, ať vydržíš a všechno klapne, jak si přeješ :) a ať ta šéfka dá už na chvíli pokoj

3 Denisa Denisa | Web | 6. srpna 2017 v 15:25 | Reagovat

máš to tam hrozný, ale mamka prožívá něco dost podobnýho...měly si přečíst datum, to je pravda, ale pro klid bych jim tam taky vrazila ty prachy a zákusky si vzala domů, nebudu přeci poslouchat nadávky celej den, že za to můžu já, takže jsi udělala dobře, že si to zaplatila, i když je to teda hrozný přístup, kdyby jednala vlídnějším způsobem, tak se to dá vyřešit i jinak... taky nesnáším, když na mě někdo ječí, za co ani třeba nemůžu... ale teď plánuješ miminko a být v práci těhotná, i když by o tom třeba nevěděly, tak bych z té práci raději odešla, manžel by se o tebe snad postaral, ale vím, peníze jsou dneska hodně důležitý

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama