Currently 6.2.6

14. března 2017 v 22:25 | Charmed-ka.Pavla |  Currently

PřekvapenýRozpačitý

Ahoj!! To je ostuda co, už skoro 4 měsíce jsem nenapsala článek :(
V tomhle jsem opravdu hrozná...už ale asi bohužel nebudu přidávat články o celebritách - jako jsou fotky z akcí a tak..možná jednou za čas nějaký jo,ale málo :/

Už tak měsíc si řikám, že napíšu tenhle článek..nechci končit, proto občas napíšu nějaký článek, nejspíš informativní o mě, občas možná nějaké ty fotky nebo tak..spíš ale třeba jen s názorem na outfit a tak, nějaké ankety a pod..

Přidávat candids fotky, fotky z akcí apod. se mi popravdě už nechce..


Mohla bych teď napsat i nějaké info o mě a mém životě..

Když to tak nějak schrnu, tak během posledního půlroku se v mém životě stalo docela dost věcí a změn..ne nějakých zásadních, ikdyž pro mě některé zásadní jsou..
Asi to nechci psát moc konkrétně, ale můžu říct, že jsem přišla o nejlepší kamarádku..mou chybou to ale rozhodně není, chyba je na její straně..s tím souvisí i to, že ta - teď už bývalá kamarádka, je i moje šéfová v práci a proto všem co to teď čtou radím - NIKDY SE NEKAMARAĎTE A NEBRATŘÍČKUJTE S VAŠÍM NADŘÍZENÝM! Ne nadarmo se to říká..

Mám s tím vlastní zkušenost a musim říct, že ne vůbec ne dobrou..ANo, ze začátku se to zdálo bezvadný, ale když přijde tvrdé na tvrdé, tak je to to nejhorší co může člověk udělat..Zjistila jsem taky, že jsem byla docela zaslepená tím kamarádstvím, poslední rok jsem to už viděla, ale nechtěla jsem si to připustit..
Přibližně před půl rokem jsem si to ale uvědomila a řekla jsem si UŽ DOST, nenechám to tak a nenechám ze sebe dělat debila..

Prostě jsem už nechtěla, aby semnou orala a lidi, nenechte si všechno líbit! Já byla vždy taková, že jsem všechno odkývala, jen aby byli všichni kolem mě spokojený, ale jeden den jsem se rozhodla a odhodlala s tím zkončit, protože takhle to prostě nejde, říkejte svůj názor, stujte si za svym a nenechte se řídit..Tak nějak jsem si totiž já připadala..

Moje šéfová si myslí, že pravdu má ve všem jen ona a kdo s ní nesouhlasí, je hned špatněj...A od toho dne kdy jsem se jí postavila a nenechala jsem házet špínu na mě a mého manžela (je divné psát manžela :D) jsem podle ní hrozněj člověk. Ano přesně tak, ona mi nadávala a čekala, že jí na to nic neřeknu? To se spletla, řekla jsem jí svůj názor, bránila jsem se a ona svůj postoj ke mě otočila o 360°..

Nechci vám asi moc psát přesný důvod, ikdyž ho možná příště nebo někdy napíšu..můžu vám ale říct, že já jsem nic špatného neprovedla..ona se na mě tímhle způsobem naštvala po jedné jediné SMS, kterou jí napsat můj přítem, který se s ní dobře zná..napsal jí jen to, že jsem jí u nás v práci hodně pomohla..ano přesně tyhle slova, že jsem jí v práci hodně pomohla - kvůli tomu na mě začala kříčet (a to doslova), jak si může dovolit napsat že jsem jim hodně pomohla, že jemu do toho nic není, proč se plete do pracovních věcí a že mu nesmim řikat nic o práci...Tak jako pardon, ale co je špatného na tom, když někdo napíše že druhý někomu v zaměstnání pomohl? Nebylo v tom vůbec nic špatného a ona to překroutila a myslela si, že jí píše něco v tom smyslu, že může být ráda, že jim pomáhám jinak by ta práce stála za prd..přitom nic takohého nenapsal, ani to tak nevyznělo..
Prostě a jednoduše jí přeskočilo a vymyslela si svojí vlastní verzi té SMS..já ti SMS četla, tak vím co tam stálo a bylo tam přesně to jak jsem psala, že jsem jim v práci pomohla..toť vše..

Víte co je na tom taky k "smíchu"? Že ta moje šéfová a její přítel, jsou naši svědci na svatbě, kterou jsme měli v létě...


Takže já poslední 4 měsíce prožívám v práci takzvané PEKLO..Popravdě, kdyby tam semnou nepracovala kolegyně L., tak tam už dávno nejsem (dala bych výpověď)..Už jsem o tom uvažovala hodněkrát během těch 4 měsíců..Protože ta výměna názorů od té doby neproběhla jen jednou..

Všichni, do jednoho, kdo tenhle můj pracovní příběh zná, se diví, proč tam ještě jsem..nikdo z nich by tam už nezůstal, rodiče, brácha, příbuzný i kamarádi mi říkají, abych odešla, že mi to za to nestojí..A stojí? Ne i já si myslim, že nestojí..
Proto stále přemýšlím co mám dělat..popravdě se mi divý i cizí lidi, kteří bylo třeba u některé z těch hádek, proč tam ještě pracuju..

A proč tam ještě jsem? Protože jsem asi blbá. Ta práce jako taková mě baví, proto tam ještě jsem. Kdyby mě nebavila, tak odejdu hned, což bylo ještě před Vánocema, tuším že někdy v litopadu..


P.S.: Pokud jste to přečetli, tak máte můj respekt..já když to teď čtu hnovu, tak se mi derou slzy do očí, protože vim, jak moc mi ta holka ublížila..Tolik jsem jí pomohla, snažila jsem se být jí dobrou kamarádkou a ona mi to takhle vrátila..


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 DelusH DelusH | Web | 15. března 2017 v 22:58 | Reagovat

Ahoj, panejo to mě strašně mrzí, že Tě zklamala kamarádka, o to víc, když Ti šla za svědka tak to musí dost bolet a ačkoliv neznám podrobnosti...myslim,ze jsi udělala dobře, že jsi se ozvala. Nejhorší je nic neříkat.Obdivuju Te, že jsi tu výpověď nedala... Ja myslela, že ano, ale na konci článku jsem se dozvěděla, že ne. Přeju Ti pevné nervy, a hodně sil, ať už to dopadne jakkoliv:-)

Co se týká blogu, jasně... Už to není to co to byvalo, a to vidím i u sebe... Ačkoliv já se teď snažím o jakýsi "navrat" tak uvidíme.

Drž se! :-)

2 Celene Celene | Web | 16. března 2017 v 9:41 | Reagovat

To je soda... já bych skončila hned, taky už mě sralo, jak se šéf po mě vozí v práci a dala jsem výpověď. to je dost krutý, že jsou to vaši svědci... ale tak pokud Tě to baví, tak snad to není jedinej podnik ve městě nebo jo?

3 Papája Papája | Web | 3. května 2017 v 8:57 | Reagovat

nechápu šéfy, co neumí vycházet s lidma... moc mě to mrzí, snad se to brzy zlepší ;) aspoň vydrž do léta

4 Denisa Denisa | Web | 6. srpna 2017 v 15:10 | Reagovat

Je hrozný, že člověk věří osobě, a potom ji zradí v tolika ohledech...a ještě je to tvá šéfová, o které si myslíš, že bude dobrá a ono ne, mamka má taky šéfovou na nic a s kolegyněmi taky nevychází, protože zjistila, jaký jsou a už se s něma nebaví vůbec a teďka ji bonzují lžemi a pomluvy a šéfová jim to žere a já nevím co všechno... nikdo to asi dneska nemá v práci jednoduchý

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama